TRANSFERUURTJE: 'Club richt zich op oude bekende, Guardiola haalt uit'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club richt zich op oude bekende, Guardiola haalt uit'

De wintermercato zit er weer bijna op, maar in de slotdagen van de transfermarkt mogen we nog heel veel beweging verwachten. Zowel in binnen- als buitenland azen verschillende clubs nog op versterking, terwijl anderen uitkijken naar plotse opportuniteiten. Daarom zal VoetbalNieuws dagelijks het belangrijkste transfernieuws tweemaal verzamelen in een TRANSFERUURTJE om 12u en 20u.

JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge
zou volgens het Portugese A Bola achter Semedo van Benfica zitten. Een 21-jarige middenvelder die ook vorige zomer al aan de West-Vlamingen werd gelinkt. Toen koos hij echter voor Benfica, dat hem nu zou willen verhuren.Bij Lokeren vertrok de jonge middenvelder Torres dan weer naar het Amerikaanse New York City.

Mogelijk is er nog versterking op komst voor Leko en co.
Bij Anderlecht liet Ivan Santini dan weer verstaan dat hij voorlopig bij Anderlecht blijft. Aan Het Laatste Nieuws gaf de Kroaat aan dat hij elke transferperiode aanbiedingen heeft uit het Midden-Oosten en China maar dat hij daarvoor teveel ambitie heeft. Enkel wanneer er een club komt uit een betere competitie, staat hij open voor een transfer.

Santini wil voorlopig bij Anderlecht blijven.
BUITENLAND
In Engeland maakte Guardiola zich druk deze week omdat Frenkie De Jong niet naar Manchester City ging, maar wel naar Barcelona. De Spaanse coach dringt aan op versterking om de Champions League droom waar te maken. Ook de concurrentie zit niet stil: zo zou Bayern München momenteel een poging aan het doen zijn om Hudson-Odoi van Chelsea binnen te rijven. Een 18-jarig talent dat niet al teveel speelminuten krijgt bij The Blues.

Ook Bayern wil zich nog graag versterken met het oog op de Champions League en de eigen Bundesliga
Bij Barcelona zijn er dan weer grote twijfels omtrent aanwinst Malcom. De Braziliaan kwam deze zomer over van Bordeaux maar kan zich voorlopig niet doorzetten bij Barca. Een uitleenbeurt zou tot de mogelijkheden behoren volgens 
El Mundo Deportivo.

Meest recent

Conte verbaast met uitspraken over Lukaku na topper

Romelu Lukaku nam het in de Serie A op tegen ex-club Internazionale. Big Rom speelde uiteindelijk ...

2
2
Sam Kerkhofs genadeloos voor Anderlecht en ‘bange’ Hubert

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Standard Luik. De supporters van Paars-Wit hopen op ...

56
56
Euvrard verrast: "Het beste team in de Jupiler Pro League"

De titelstrijd belooft nog zeer spannend te worden. Doordat Club Brugge en KRC Genk plots stevig ...

65
65
Dender-fans zorgen voor fantastisch spektakel in Dudenpark

De fans van Dender beleven een emotionele rollercoaster de laatste weken. Na het ongelukkige verlies ...

28
28
Dramatische beelden: Pyro zorgt voor horror bij Belgische match

Het gebruik van pyrotechnisch materiaal wordt in België steeds zwaarder bestraft, vaak tot ...

57
57
KV Kortrijk geeft niet op: "Het is nog niet voorbij"

Bij KV Kortrijk zullen ze ondertussen ook wel moeten beseffen dat het heus niet aan de trainers ...

83
83
Union SG slijpt de messen: "Geloof is groot"

Union SG kende geen problemen met FCV Dender en won met 4-1. De Brusselaars naderen zo tot op een ...

56
56
Bertaccini verrast: "Getoond waarom hij goede trainer is"

STVV heeft een zeer belangrijke en deugddoende overwinning geboekt. Ze wonnen met 4-2 van KV ...

41
41
Cuypers en Benteke schitteren volop in de MLS (video)

In de Major League Soccer namen Chicago Fire en DC United het afgelopen nacht tegen elkaar op. Dat ...

28
28
Simons met verrassende uitleg: "Als je naar de balans kijkt…"

KVC Westerlo kent een pover seizoen. Ze moeten strijden voor het behoud en dat stond allerminst in ...

55
55
Genk geniet van dé zomerdeal: zorgt Garcia voor de beloning?

Opvallend: Union SG werd na de zege op RSC Anderlecht, waar we voetbaltechnisch toch stevig op onze ...

151
151
Standard zoekt 12 miljoen euro om transferzomer te starten

Standard maakt de verwachtingen waar die onze redactie begin september had bij de Rouches. Ze doen ...

189
189
Anderlecht met luxeprobleem: Hubert moet beslissen

Bij RSC Anderlecht staat onder druk. David Hubert & co moeten resultaten op de mat gaan brengen. ...

334
334
'Rode Duivel is grof wild: transfer van 25 miljoen euro'

Binnenkort zal Rudi Garcia zijn eerste selectie vrijgeven als bondscoach van de Rode Duivels en het ...

153
153
Guardiola reageert lyrisch na glansprestatie De Bruyne

Kevin De Bruyne beleeft moeilijke tijden bij Manchester City, waar hij in de topmatchen dezer dagen ...

143
143
Even angst bij Union: Niang wordt plots onwel

Union SG zette zaterdagavond alweer een sterke prestatie neer. Deze keer veegde het Dender van de ...

73
73
Opgelet Genk en Club: Union maakt weer fors statement

Union SG lijkt zich alsmaar meer te manifesteren als een derde serieuze titelkandidaat. Het maakte ...

117
117
Mignolet: "Daar hebben we bij Club Brugge echt moeite mee"

Club Brugge kan de laatste weken amper nog winnen in de Jupiler Pro League. Het raakte zaterdag in ...

240
240
Cercle laat gouden zege liggen: "Verhaal van ons seizoen"

Cercle Brugge moet in de laatste matchen van de reguliere competitie nog knokken om de Relegation ...

60
60
Patro smeert NXT weer nederlaag aan, Futures stevig onderuit

In de Challenger Pro League blijft Patro Eisden in het spoor van de top drie. Het smeerde Club NXT ...

109
109

Meer sportnieuws